Resultater 13 oktober 2019

1. løb JLBryggergårdenTravRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
Stjernens GibellKaya Rós BrandssonTrav3:55,63:53,596014:19,54:30,3
RosieChristina Krogh Bieltrav4:00,83:59,094024:22,14:38,8
Bella SmidtFrederik Beyer SmidtTrav3:51,03:51,198034:22,54:27,9
Lukas IINanna Holm LarsenTrav3:27,23:46,0100044:22,94:22,9
BillyClara SkovgaardTrav3:23,43:39,7102054:23,64:18,4
Hedens TabinaJulie PetasTrav2:51,82:57,8128065:05,33:58,5
BertramCecilie SoelbergTrav4:32,44:29,9840Disk0:00,00:00,0
MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenTrav2:46,53:01,41240Disk0:00,00:00,0
2. løb ULRene JonassenTravRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
Anton JSAMia HalkjærTrav2:52,72:51,6104013:09,63:02,3
Samba IIDiana Holm JohansenTrav3:26,73:31,484023:09,63:45,7
FlamingoCoco Klokkeblomst JensenTrav3:01,93:01,798033:16,43:20,4
MilleKiki Anemone Kopperup JensenTrav3:07,83:27,786043:25,23:58,6
OberonLuna Snitgaard Trav2:13,12:17,1130053:33,92:44,5
SiggeElisabeth JørgensenTrav2:56,22:58,21000Udgået0:00,00:00,0
3. løb JLHH BeslagTravRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
Stjernens GibellKaya Rós BrandssonTrav3:55,63:53,5116015:05,24:23,1
Lukas IINanna Holm LarsenTrav3:27,23:46,0120025:10,44:18,7
RosieChristina Krogh BielTrav4:00,83:59,0112035:14,64:40,9
BillyClara SkovgaardTrav3:23,43:39,7122045:32,34:32,4
Hedens TabinaJulie PetasTrav2:51,82:57,8152056:51,74:30,9
BertramCecilie SoelbergTrav4:32,44:29,91000Disk0:00,00:00,0
Bella SmidtFrederik Beyer SmidtTrav3:51,03:51,11160Disk0:00,00:00,0
MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenTrav2:46,53:01,41480Disk0:00,00:00,0
4. løb ULBryggergaardenTravRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
Anton JSAMia HalkjærTrav2:52,72:51,6122013:56,13:13,5
Samba IIDiana Holm JohansenTrav3:26,73:31,4100023:59,43:59,4
FlamingoCoco Klokkeblomst JensenTrav3:01,93:01,7116034:01,83:28,4
MilleKiki Anemone Kopperup JensenTrav3:07,83:27,7102044:10,44:05,5
OberonLuna SnitgaardTrav2:13,12:17,1154054:23,12:50,8
SiggeElisabeth JørgensenTrav2:56,22:58,21180Udgået0:00,00:00,0