Resultater 14 juni 2020

TræningFladså Tømrer og SnedkerMontéRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
Zico C.CSif Berggreen LarsenMonte01:59,8144012:35,31:47,8
Miss LucyKatharina LeegaardMonte03:00,0110023:57,43:35,8
IsmileLucka AmbrosiusenMonte100034:04,04:04,0
Bailey DMie DiechmannMonte03:40,0104044:05,03:55,6
Prins CarlIda SibbornMonte100053:50,53:50,5
1. løb JLBryggergårdenTravRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
JasminLucas KirkTrav3:37,13:46,0106013:28,63:16,8
MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenTrav2:46,53:10,012602NCNC
Bådsgårds SudokuSilas VellierTrav4:20,44:45,584033:50,54:34,4
Hedens TabinaLuna SnitgaardTrav2:51,83:14,7122043:59,93:16,6
Lukas IINanna Holm LarsenTrav3:27,24:03,798054:08,74:13,8
2. løb JLFladså Tømrer of SnedkerMontéRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
Zico C.C.Sif Berggreen LarsenMonté1:52,11:59,8134013:04,22:17,5
Miss LucyKatharina LeegaardMonté6:49,83:00,088023:09,33:35,1
UpseVictoria Brahe SaltenMonté3:46,43:10,084033:47,64:31,0
3. løb ULBryggergårdenTravRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
Hedens TabinaJulie PetasTrav2:51,83:14,784012:36,83:06,7
Mys TrolletSigne ScherphofTrav2:40,22:59,990022:47,73:06,3
NilsMia HalkjærTrav2:00,52:11,2124033:20,52:41,7
TræningBryggergårdenTravRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
OberonLuna SmitgaardTrav2:13,12:17,1142013:53,72:44,6
Thybo's CæsarKira Merete FrostTrav4:06,64:16,4102024:34,64:29,2
IsmileLucka AmbrosiusenTrav104034:35,84:25,2
Prins CarlIda SibbornTrav100046:24,76:24,7
4. løb JLBryggergårdenTravRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
Bådsgårds SudokuSilas VellierTrav4:20,44:45,5100014:39,84:39,8
Lukas IINanna Holm LarsenTrav3:27,24:03,7116024:42,64:03,6
MindyKarina Bagge Hudtloff NielsenTrav2:46,53:10,0150035:11,33:27,5
JasminLucas KirkTrav3:37,13:46,01260Udgik
5. løb JLBryggergårdenTravRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
Mys TrolletSigne ScherphofTrav2:40,22:59,9100013:18,43:18,4
Anton JSAMia HalkjærTrav2:44,32:44,3108023:31,03:15,4
6. løb PLSponsorTravRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
Barnhoeve's ClaireLucas KirkTrav3:10,0102013:06,13:02,5
Anton JSAMia HalkjærTrav2:44,32:44,3104024:08,83:59,2
Thybo's CæsarKira Merete FrostTrav4:06,64:16,4100034:57,44:57,4
7. løb PLSponsorMontéRekordGrundlagDistancePlac.Løbstid1000 m/tid
Bailey DMie DeichmannMonté3:40,0100014:06,44:06,4
UpseVictoria Brahe SaltenMonté3:46,43:10,0104024:06,93:57,4